MUNKAFELADAT:

-a különböző termékek csomagolása,darabolása,címkézése.

MUNKAKÖRÖK:

-szósz,csirke,saláta,csoki,sárgarépa,sajt,kolbász ,pizza,fűszer,gyorsétkezdei termékek,leves porok, alumínium profilok , cipő és ruhagyárak.

! NEM VÁLASZTHATÓ A MUNKATERÜLET,KIÉRKEZÉSKOR MINDENKINEK MEGMONDJÁK KI MELYIK FELADATOT KAPJA.

ELVÁRÁSOK:

-kitűnő fizikai állapot.

-hajlandóság a csapatmunkára.

-dolgozni akarás.

-Min. 3 hónap külföldi munkavállalás tervezése.

NYELVTUDÁS:

-német vagy angol középszint =A2-B1 szint

KORHATÁR:

-18-45 ÉV

JELENTKEZHETNEK:

-Nők és férfiak is.

-Nők magassága min. 160 cm

-Férfiak min. 170 cm

AMIT KÍNÁLUNK:

-Holland munkaszerződés.

-Egészségügyi biztosítás (22 euró/hét/fő -ez utólag vonódik le).

MUNKAPROGRAM:

-Hétfőtől -Péntekig ,napi 9 óra amiből egy óra szünet

-Heti min. 40 óra

-Van túlórázási lehetőség is: – Délutáni pótlék 125 % .

-Éjszakai pótlék 130 %

-Hétvégei pótlék 150 %

-Egy műszakos.

FIZETÉS:

-Bruttó 9,82 euró/óra – 11,40 euró/óra között

-Hetente van,eurós bankszámlára

-második évben emelt órabérben vannak

-Négy ledolgozott munkanap után igényelhető 50 euró előleglehetőség

SZÁLLÁS:

-Albérlet formájában van biztosítva ,melyet utólag vannak a fizetésből ,max. 90 euró/fő/hét – azaz 18 euró/nap  .

-Ha le van dolgozva a heti 5 nap és szombaton is megy dolgozni akkor a szombati szállásért nem kell fizetni.

-Egyedülálló-egyedül van egy szobában.

-Párok együtt vannak egy szobában.

-4 főre jut egy lakás

-WIFI nincs

-Ágyneműt vinni kell

MUNKÁBA JÁRÁS CÉGES AUTÓKKAL,BUSZOKKAL INGYEN!

KIUTAZÁS:

-MINDENKI SAJÁT MAGA OLDJA MEG – ÖNKÖLTSÉGES!