POZÍCIÓ:

-Targonca vezető

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

-Stadtallendorf közelében

MUNKAKEZDÉS:

-01.02.2019

-betanítás kezdetének dátuma 19.01.2019 HANNOVER-ben

FELADATOK:

-Árú szállítás.

-Polc feltöltés.

-A targonca vezetőknek a megrendelt palettára rápakolt árukat a gyártósorhoz kell vinniük vagy a teherautót megpakolniuk a termékekkel.

-A közlekedés raktáron belül történik.

JELENTKEZHETNEK:

-Kimondottan csak férfi személyre van szüksége a cégnek.

KORHATÁR:

-18-45 ÉV

KÉPZETTSÉG:

-Nem szükséges legyen logisztikai raktárban való képzettség de kell legyen minimális tapasztalat (6 hónap)  valamint targonca vezető engedély esetleg teherautó vezető engedély .

NYELVTUDÁS:

-Nem szükséges de előny ha van legalább egy A1-szint, kezdő szint.

-A2/B1 német nyelvtudással váltásonként 1 személy jelentkezhet csoportfelelősnek.

JOGOSITVÁNY:

-Nem szükséges de ha van előnyt jelent.

MUNKAIDŐ TARTAMA:

-Min egy év viszont ebből 6 hónap próbaidő.

FIZETÉS:

-Targoncásoknak: 11,00 euró/óra

-Csoportvezetőknek: 12,00 euró /óra

MUNKAIDŐ:

-Hétfőtől-Péntekig ,napi 8 óra.

-Van túlórázási lehetőség is szombatin napokon.

-Három váltásos műszak van

SZÁLLÁS:

-biztosítva van de visszavonja utólag a cég a fizetésből

-270-300 euró/hónap/fő

ELVÁRÁSOK A JELNTKEZŐKKEL KAPCSOLATBAN:

-Megbizhatóság

-Pontosság

-Rugalmasság

TOVÁBBI TUDNIVALÓK:

-Ez egy öntödei raktár.

-A munkaponton gépjármű alkatrészeket öntenek prémium autógyártók számára (Lamborghini,Maserati,stb).